MASt (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Image
eo: Bildo

en: Book
eo: Libro

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: FAQ
eo: ODD

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Forum
eo: Forumo

en: Blog
eo: Blogo

en: Poll
eo: Enketo
