MASt (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: Book
fil: Aklat

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: Poll
fil: Botohan
