MASt (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: On
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Book
fr: Livre

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Event
fr: Évènement

en: Off
fr: Désactivé

en: Roles
fr: Rôles

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Gallery
fr: Galerie

en: Short name
fr: Nom court

en: Video
fr: Vidéo

en: Poll
fr: Sondage

en: Sign in
fr: Se connecter

en: Forgot your password?
fr: Vous avez perdu votre mot de passe ?

en: Taxonomy field @field_name not found.
fr: Le champ de taxonomie @field_name n'a pas été trouvé.

en: Request a new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Email or username
fr: Courriel ou nom d'utilisateur
