MASt (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
