MASt (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Image
hi: चित्र

en: Book
hi: बुक

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Album
hi: एल्बम

en: Audio
hi: आवाज

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Roles
hi: भूमिका

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Forum
hi: फोरम

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Video
hi: वीडियो

en: Poll
hi: मत

en: Taxonomy field @field_name not found.
hi: वर्गीकरण क्षेत्र @field_name नहीं मिला
