MASt (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Password
hr: Lozinka

en: Image
hr: Slika

en: Book
hr: Knjiga

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Event
hr: Događanje

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Poll
hr: Anketa

en: Taxonomy field @field_name not found.
hr: Taksonomijsko polje @field_name nije nađeno.
