MASt (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Password
hu: Jelszó

en: Image
hu: Kép

en: Book
hu: Könyv

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Event
hu: Esemény

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Gallery
hu: Galéria

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: Forum
hu: Fórum

en: Video
hu: Videó

en: Photo
hu: Fénykép

en: Webform
hu: Űrlap

en: Poll
hu: Szavazás

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Taxonomy field @field_name not found.
hu: @field_name taxonómiamező nem található.

en: Request a new password
hu: Új jelszó igénylése
