MASt (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Image
ka: სურათი

en: Book
ka: წიგნი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Album
ka: ალბომი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Blog
ka: ბლოგი
