MASt (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: Book
kk: Кітап

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Forum
kk: Форум

en: Blog
kk: Блогі

en: Poll
kk: Дауыс беру
