MASt (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Book
ky: Китеп

en: Blog
ky: Блог
