MASt (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Book
lt: Knyga

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Album
lt: Albumas

en: Event
lt: Įvykis

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Forum
lt: Forumas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Webform
lt: Web forma

en: Poll
lt: Apklausos
