MASt (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Password
lv: Parole

en: Image
lv: Attēls

en: Book
lv: Grāmata

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Album
lv: Albūms

en: Event
lv: Notikums

en: FAQ
lv: BUJ

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Gallery
lv: Galerija

en: Forum
lv: Forums

en: Blog
lv: Blogs

en: Webform
lv: Webforma

en: Poll
lv: Aptauja
