MASt (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Book
mr: पुस्तक

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Forum
mr: चर्चा

en: Poll
mr: कौल
