MASt (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Password
nn: Passord

en: Image
nn: Bilete

en: Book
nn: Bok

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Blog
nn: Blogg

en: Poll
nn: Avstemming
