MASt (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Password
pl: Hasło

en: Image
pl: Obraz

en: Book
pl: Książka

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Event
pl: Termin

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Gallery
pl: Galeria

en: Video
pl: Wideo

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Webform
pl: Formularz

en: Poll
pl: Ankieta

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Taxonomy field @field_name not found.
pl: Pole taksonomii @field_name nie znalezione.

en: Request a new password
pl: Uzyskaj nowe hasło
