MASt (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: Image
ps: انځور

en: Book
ps: کتاب

en: Album
ps: البوم

en: Page
ps: پاڼه
