MASt (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Book
sk: Rezervácia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Event
sk: Podujatie

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Gallery
sk: Galéria

en: Forum
sk: Fórum

en: Webform
sk: Webformulár

en: Poll
sk: Anketa

en: Request a new password
sk: Požiadať o nové heslo
