MASt (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Album
sr: Албум

en: Roles
sr: Улоге
