MASt (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Book
ta: புத்தகம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: Poll
ta: வாக்கெடுப்பு
