MASt (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Book
th: หนังสือ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Off
th: ปิด

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Blog
th: บล็อก

en: Video
th: วีดีโอ

en: Poll
th: แบบสำรวจ
