MASt (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Submit
mn: Күүседири

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Password
mn: Чажыт сөс

en: Image
mn: Чурук

en: Book
mn: Ном

en: Page
mn: Арын

en: Forum
mn: Шуулган

en: Blog
mn: Блог

en: Poll
mn: Бадылаашкын
