MASt (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Author
vi: Tác giả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Image
vi: Ảnh

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Roles
vi: Vai trò

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Gallery
vi: Thư viện ảnh

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Photo
vi: Ảnh

en: Poll
vi: Bảng thăm dò

en: Taxonomy field @field_name not found.
vi: Không tìm thấy trường phân loại @field_name.
