MASt (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Password
af: Wagwoord

en: Image
af: Beeld

en: Book
af: Boek

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Poll
af: Stembus
