MASt (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች
