MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Author
ar: المؤلف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Image
ar: الصورة

en: Book
ar: الوثيقة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Album
ar: ألبوم

en: Audio
ar: الصوت

en: Event
ar: الحدث

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Forum
ar: المنتدى

en: Blog
ar: المدونة

en: Video
ar: فيديو

en: Poll
ar: استطلاع رأي

en: Taxonomy field @field_name not found.
ar: لم يتم العثور على حقل التصنيف @field_name.
