MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: Book
ast: Llibru

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Page
ast: Páxina

en: Blog
ast: Blogue
