MASt (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Password
bg: Парола

en: Image
bg: Снимка

en: Book
bg: Книга

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Album
bg: Албум

en: Audio
bg: Музика

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Forum
bg: Форум

en: Blog
bg: Блог

en: Poll
bg: Гласуване
