MASt (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Image
bn: ছবি

en: Book
bn: বই

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Blog
bn: ব্লগ
