MASt (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Book
bo: དེབ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Poll
bo: འདེམས་བསྐོ

en: Taxonomy field @field_name not found.
bo: རིགས་དབྱེའི་གནས་ཁོངས་@field_name་རྙེད་མ་ཐུབ།
