MASt (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Image
bs: Slika

en: Book
bs: Knjiga

en: Event
bs: Događaj

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Poll
bs: Anketa
