MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Password
ca: Contrasenya

en: Image
ca: Imatge

en: Book
ca: Llibre

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Album
ca: Àlbum

en: Audio
ca: Àudio

en: Event
ca: Esdeveniment

en: FAQ
ca: PMF

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Gallery
ca: Galeria

en: Forum
ca: Fòrum

en: Blog
ca: Bloc

en: Video
ca: Vídeo

en: Photo
ca: Foto

en: Webform
ca: Formulari web

en: Poll
ca: Enquesta

en: Taxonomy field @field_name not found.
ca: No s'ha trobat el camp de taxonomia @field_name.
