MASt (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།
