MASt (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Book
et: Raamat

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Audio
et: Heli

en: Event
et: Sündmus

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Gallery
et: Galerii

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Photo
et: Pilt

en: Webform
et: Veebivorm

en: Poll
et: Küsitlus

en: Taxonomy field @field_name not found.
et: Taksonoomia välja @field_name ei leitud.
