MASt (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Image
fi: Kuva

en: Book
fi: Kirja

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Album
fi: Albumi

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Gallery
fi: Galleria

en: Forum
fi: Foorumi

en: Blog
fi: Blogi

en: Photo
fi: Valokuva

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Poll
fi: Kysely

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Taxonomy field @field_name not found.
fi: Luokittelukenttää @field_name ei löytynyt.

en: Request a new password
fi: Tilaa uusi salasana
