MASt (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Password
he: סיסמה

en: Image
he: תמונה

en: Book
he: ספר

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Album
he: אלבום

en: Audio
he: אודיו

en: Event
he: אירוע

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Roles
he: תפקידים

en: Gallery
he: גלריה

en: Forum
he: פורום

en: Blog
he: בלוג

en: Video
he: וידאו

en: Photo
he: תמונה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Poll
he: סקר

en: Sign in
he: כניסה

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?
