MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen
