MASt (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Book
hy: Գիրք

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Email or username
hy: Էլ. փոստ կամ օգտանուն
