MASt (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Password
is: Lykilorð

en: Image
is: Mynd

en: Book
is: Bók

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Album
is: Myndasafn

en: Audio
is: Hljóð

en: Event
is: Viðburður

en: FAQ
is: Algengar Spurningar

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Roles
is: Hlutverk

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Blog
is: Blogg

en: Photo
is: Mynd

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
