MASt (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Poll
kn: ಸಮೀಕ್ಷೆ
