MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: On
ml: ഓൺ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Album
ml: ആൽബം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Poll
ml: തെരഞ്ഞെടുപ്പ്
