MASt (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Image
mn: Зураг

en: Book
mn: Ном

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Blog
mn: Блог

en: Poll
mn: Санал хураалт
