MASt (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Book
my: စာအုပ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
