MASt (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Image
nl: Afbeelding

en: Book
nl: Boek

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Event
nl: Evenement

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Click here
nl: Klik hier

en: Gallery
nl: Album

en: Photo
nl: Foto

en: Webform
nl: Formulier

en: Poll
nl: Enquête

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Taxonomy field @field_name not found.
nl: Taxonomie-veld @field_name werd niet gevonden.

en: Request a new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Email or username
nl: E-mail of gebruikersnaam
