MASt (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Image
oc: Imatge

en: Book
oc: Libre

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Audio
oc: Àudio

en: Event
oc: Eveniment

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Poll
oc: Sondatge
