MASt (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Page
se: Siidu

en: Video
se: Filbma
