MASt (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය
