MASt (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Book
sl: Knjiga

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Poll
sl: Anketa
