MASt (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Book
sq: Libri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Forum
sq: Forumi

en: Blog
sq: Ditari

en: Poll
sq: Sondazhi
