MASt (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Password
sv: Lösenord

en: Image
sv: Bild

en: Book
sv: Bok

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Audio
sv: Ljud

en: Event
sv: Händelse

en: FAQ
sv: Frågor och svar

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Roles
sv: Roller

en: Click here
sv: Klicka här

en: Gallery
sv: Galleri

en: Blog
sv: Blogg

en: Photo
sv: Foto

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Poll
sv: Undersökning

en: Sign in
sv: Logga in

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Taxonomy field @field_name not found.
sv: Taxonomifält @field_name hittades inte.

en: Request a new password
sv: Begär ett nytt lösenord

en: Email or username
sv: Epost eller användarnamn
