MASt (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Password
tr: Parola

en: Image
tr: Resim

en: Book
tr: Kitap

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Album
tr: Albüm

en: Audio
tr: Ses

en: Event
tr: Olay

en: FAQ
tr: S.S.S

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Roles
tr: Roller

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Poll
tr: Anket

en: Taxonomy field @field_name not found.
tr: @field_name sınıflandırma alanı bulunamadı.
